LİVA KAĞIT A.Ş.

Tek Taraflı Silikonlu Kağıt

  • 40 g/m2 Silikonlu Kağıt Pergamin :

    25 mm den başlayarak istenilen ölçülerde kesilmiş olarak ve ayrıca jumbo bobinler halinde müşterilere gönderilir. Ağırlıklı olarak zarf,hijyen ve medikal sektörlerde kullanılır. 35 g/m2 den 48 g/m2 e kadar tedarik edilebilir. Beyaz renkte mevcuttur.
  • 60 g/m2 – 70 g/m2 Silikonlu Kağıt Pergamin:

    25 mm den başlayarak istenilen ölçülerde kesilmiş olarak ve ayrıca jumbo bobinler halinde müşterilere gönderilir. Fatura cebi üretim, etiket sanayi, bant sanayi, kayış üretimi ve medikal sektörlerde kullanılır. Beyaz ve sarı renkte mevcuttur
  • 70 g/m2 – 100 g/m2 Silikonlu Kağıt Pergamin: 25 mm den başlayarak istenilen ölçülerde kesilmiş olarak ve ayrıca jumbo bobinler halinde müşterilere gönderilir. Fatura cebi üretim, etiket sanayi, bant sanayi, kayış üretimi ve medikal sektörlerde kullanılır. Beyaz, sarı ve kahvrengi renklerinde mevcuttur.
  • 90 g/m2 – 120 g/m2 CCK/ SCK : 25 mm den başlayarak istenilen ölçülerde kesilmiş olarak ve ayrıca jumbo bobinler halinde müşterilere gönderilir. Etiket sanayi, bant sanayi, tekstil sanayi ve medikal sektörlerde kullanılır. Beyaz ve kahverengi renklerinde mevcuttur.